Kontakta oss

Varmt välkommen att kontakta oss

Varmt välkommen att kontakta oss om du vill veta mera om vårt företag eller våra tjänster. Vi finns i Norrköping och Linköping och på Vikbolandet. Varmt välkommen.

NORRKÖPING (HK)

Exportgatan 42
Telefon 011-19 06 00
Fax 011-19 06 29
info@lundgrensel.se

LINKÖPING

Linghemsvägen 10
Telefon 013-27 01 27
linkoping@lundgrensel.se

NORRKÖPING CITY

Drottninggatan 59
Lindens Köpcentrum
Telefon 011-19 06 11
city@lundgrensel.se

VIKBOLANDET

Getlundsvägen 1
Telefon 0125-505 15
Fax 0125-504 30
vikbolandet@lundgrensel.se

Kontaktpersoner

Fredrik Hermansson

VD
011-19 06 01
fredrik@lundgrensel.se

Henrik Hermansson

Installationschef
011-19 06 02
henrik@lundgrensel.se

Mattias Andersson

Serviceledare Vikbolandet
0125-76 90 70
mattias@lundgrensel.se

Joakim Björling

Serviceledare Exportgatan
011-19 06 05
joakim.bjorling@lundgrensel.se

Marcus Moqvist

Serviceledare City Norrköping
073-262 36 70
marcus.moqvist@lundgrensel.se

Fadi El-Hessi

Serviceledare Linköping
013-480 07 70
fadi@lundgrensel.se

Johan Stolth

Serviceledare Säkerhet
011-19 06 28
johan.stolth@lundgrensel.se

Andreas Sandberg

Serviceledare Säkerhet
011-19 06 10
andreas.sandberg@lundgrensel.se